Darmowe liczniki

Aktualności

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim.

W dniach 23-25.04.2009 odbyły się w Końskich Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim – Świetokrzyskie 2009. Turniej ten jest też Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w tej dyscyplinie sportu. Ciechanów reprezentowany był przez 7 zawodników TKKF Promyk Ciechanów, którzy w klasyfikacji klubowej wywalczyli III miejsce w Polsce i 41 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu współzawodnictwa sportowego ( sklasyfikowanych zostało 47 klubów ).

Zawodnicy Promyka wywalczyli cztery medale:

Michał Brym w kat wag 34 kg wywalczył zloty medal, pokonując kolejno Konrada Skalskiego z WKS Gwardia Warszawa (5:2), Alana Muzolfa z AZS OŚ Poznań ( 7 :0), Arkadiusza Ostrajcha z UKS Bursztyn Gdańsk ( 9:0 ).

Damian Wasiak w kat wag 73 kg wywalczył złoty medal , pokonując Chochrowskiego Jacka z KS TKD Opole (7:0 ), Pawła Paca z KS Tygrys Kętrzyn ( 4:2 ), Janosza Pośpiesznego z UKS Jedynka Jarocin ( 1:0 ), Dawida Rowińskiego z KS Tygrys Kętrzyn ( 12:11 ).

Wiktor Komorowski w kat + 73 kg wywalczył złoty medal, pokonując Pawła Szypulskiego z ULKS Borne Sulinowo (8 : 1 ), Doriana Lisa z UKS Dragon Długie Stare ( 1:0 )  Michała Józwiaka z KS Szakal Poznań ( 9:2 ), Damiana Rybińskiego z AZS PWSiP Łomża ( 7:0 ).

Damian Pazyrski w kat 73 kg wywalczył brązowy medal, pokonując Bartosza Chaducha z KS TKD Opole ( 12:11 ), Krzysztofa Górzyńskiego z KS Taekyon Sierpc ( 7:0 ).

Piąte miejsca w swoich wagach wywalczyli Szymon Tański i Damian Suwiński, a dziewiąte Konrad Pawlak.

Dwóch zawodników Michał Brym i Wiktor Komorowski powołani zostali do szerokiej kadry na Mistrzostwa Europy Kadetów, które w czerwcu odbędą się w Chorwacji.

Zawodnicy  "Promyka" wraz z Trenerami: Dariuszem Płoskim i Radosławem Lisowskim.

Obecnie zawodnicy Promyka Ciechanów przygotowują się do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które w dniach 15-16 maja odbędą się w Ciechanowie na Hali MOSiR-u. Do zawodów tych z Ciechanowa zakwalifikowali się następujące osoby: Anna Pepłowska w kat wag 57 kg, Pilitowski Michał w kat wag 80 kg, Brym Patryk w kat wag 63 kg, Dariusz Sędzicki w kat wag 63 kg .