Darmowe liczniki

Aktualności

III ogólnopolska kwalifikacja do finałów Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim.

W dniach 30.04-01.05 odbyła się w Krasnystawie, III ogólnopolska kwalifikacja do finałów Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju wystartowało ośmioro zawodników Promyka Ciechanów, którzy wywalczyli 4 miejsca medalowe:

Natalia Maksymiuk w kat wag 55 kg, Hubert Tomaszewski w kat wag 51 kg, Damian Wasiak w kat wag 68 kg i Adrian Matuszewski w kat wag 63 kg. Wszyscy wywalczyli III miejsca w swoich kategoriach wagowych.

Natalia Maksymiuk pokonała Annę Leganze (9:2) z KS Kmicic Częstochowa.

Hubert Tomaszewski pokonał Michała Bochenkiewicza z UKS Andros Puławy.

Damian Wasiak pokonał Piotra Mikołajczaka (9:2) z UKS Kórnik, Adriana Spicha (2:0) z KS Grom Bogatynia, Jakuba Andrejko z AZS Gdańsk.

Adrian Matuszewski pokonał Macieja Matysiaka (9:2) z KS Pawłowice.

Pierwsze walki eliminację wygrali też Adrian Pantlinowski w kat wag 55 kg pokonał (7:0) Jacka Dąbrowskiego z SKS Start Olsztyn.

Michał Gulczynski w kat wag 63 kg pokonał Jakuba Kwiecińskiego (3:2) z AZS AWF Warszawa.

Po trzech turniejach eliminacyjnych do finałów Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w dniach 14-15 maja w Wrocławiu zakwalifikowali się następujący zawodnicy z Promyka: Natalia Maksymiuk, Hubert Tomaszewski, Adrian Pantlinowski, Mateusz Golubinski, Michał Gulczyński, Adrian Matuszewski, Damian Wasiak, Wiktor Komorowski.