Darmowe liczniki

Aktualności

Ogólnopolski Turniej Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów młodszych i Juniorów w Taekwondo Olimpijskim.

W dniach 22-24.10.2010 odbył się w Olsztynie Ogólnopolski Turniej Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów młodszych i Juniorów w Taekwondo Olimpijskim.Turniej był pierwszą selekcją zawodników do Mistrzostw Europy Kadetów- lipiec 2011 Gruzja i Mistrzostw Europy Juniorów-wrzesień 2011 Cypr. Ciechanów reprezentowany był przez zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk,którzy wywalczyli osiem miejsc medalowych.

Zawodnicy Promyka na Ogólnopolskim Turnieju Pretendentów do Kadry Narodowej Juniorów i Juniorów Młodszych.

Juniorzy młodsi

Dąbrowski Krzysztof - II miejsce w kat wag 49 kg, pokonał Jakuba Siliwoniuka z MLKS Huragan Miedzyrzec Podlaski (6:3),

Walendziak Radosław - II miejsce w kat wag 41 kg, pokonał Przemysława Piechotę z SKS Start Olsztyn (6:1) i Jakuba Posadzy z UKS TKD Kurnik (11:3),

Dworzyńska Karolina - III miejsce w kat wag 41 kg , pokonała Karolinę Anulicz z ULKST Borne Sulinowo (7:0),

Piotrowski Wiktor - III miejsce w kat wag 45 kg, pokonał Maurycego Miszczaka z UKS Hidori Olecko (8:1).

BrymMichał na pierwszym stopniu podium.

Juniorzy

Brym Michał - I miejsce w kat wag 45 kg, pokonał Konrada Skalskiego z Centrum Walki Warszawa (7:0) i Mikołaja Krysę z UKS Andros Puławy (7:0),

Tomaszewski Hubert - II miejsce w kat wag 55 kg, pokonał Krzysztofa Szewczuka z KST Giżycko (4:1), Piotra Wójtowicza z UKS G-8 Bielany (7:0)i Patrika Chrapkowskiego z SKS Start Olsztyn (7:5),

Maksymiuk Natalia - III miejsce w kat wag 55 kg, pokonała Patrycję Kościeszę z SKS Start Olsztyn (5:2),

Komorowski Wiktor - III miejsce w kat wag 78 kg, pokonał Pawła Paca z KKT Tygrys Kętrzyn(3:0).

Hubert Tomaszewski na drugim stopniu podium.

Pierwszą walkę eliminacyjną wygrał też Matuszewski Adrian w kat wag 63 kg pokonując Karola Houbowicza z Centrum Walki Warszawa (8:1).