Darmowe liczniki

Aktualności

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-Podlaskie 2011

W dniach 6-8 maja 2011 odbyła się w Łomży XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim – Podlaskie 2011 . Do turnieju po eliminacjach zakwalifikowało się 190 zawodników i zawodniczek z 56 klubów , w tym 6 zawodników z klubu TKKF Promyk Ciechanów. Zawodnicy z Ciechanowa wywalczyli indywidualnie 3 miejsca medalowe i piąte miejsce drużynowo , przegrywając miejsce trzecie tylko 2 punktami.

Najlepiej w/w zawodach zaprezentowali się Karolina Dworzyńska w kat wag 44 kg i Radosław Walendziak w kat wag 41 kg, którzy wywalczyli złote medale i tytuły Mistrzów Polski Juniorów Młodszych. Medal brązowy wywalczył Dawid Obidziński w kat wag 65 kg.

Karolina Dworzyńska razem z Trenerem Radosławem Lisowskim na pierwszym stopniu podium.

Karolina Dworzyńska dwie pierwsze walki wygrała przez nokaut pokonując Warkowską Aleksandrę z KS Tajfun Krosno i Miszczak Justynę z UKS Hidorii Olecko , w finale pokonała 5:3 Ziejewską Karolinę z UKS Viktoria Morąg . Radek Walendziak pokonał kolejno Przemysława Piechotę 1:0 z SKS Start Olsztyn , Arkadiusza Kaczmarskiego 3:1 z UKS Dragon Długie Stare a w finale Jakuba Posadzego 5:3 z UKS TKD Kurnik . Dawid Obidziński pokonał 13:1 Grzegorza Olejnika z Pawłowic , następnie Dominika Pliszkę 13:7 z UKS Piętnastka Bydgoszcz .

Pierwsze walki eliminacyjne wygrali Krzysztof Achciński w kat wag 53 kg i Wiktor Piotrowski w kat wag 49 kg plasując się na 5 miejscach w swoich kategoriach wagowych.

Zawodnicy Promyka wraz z Trenerem po zawodach.

Łącznie zawodnicy Promyka Ciechanów wywalczyli 29 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu sportu dzieci i młodzieży . Najbliższe starty zawodników Promyka to międzynarodowy turniej Bydgoszcz Cup, oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w Bornym Sulinowie.