Darmowe liczniki

Aktualności

Miedzynarodowy Turniej Bydgoszcz Cup

W dniach 13-14 maja 2011 odbył się w Bydgoszczy Międzynarodowy Turniej Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim – Bydgoszcz Cup 2011. W turnieju wystartowało 180 zawodników i zawodniczek z Polski , Litwy oraz Bośni i Hercegowiny. Ciechanów reprezentowany był na tych zawodach przez zawodników TKKF Promyk, którzy w klasyfikacji drużynowej wywalczyli III miejsce.

Zawodnicy i Trenerzy Promyka - Bydgoszcz Cup 2011r.

W klasyfikacji indywidualnej juniorów pierwsze miejsca wywalczyli Natalia Maksymiuk w kat wag 55 kg i Michał Brym w kat wag 48 kg, miejsce drugie wywalczył Adrian Matuszewski w kat wag 68 kg . Natalia Maksymiuk pokonała: Iwonę Zarzecką (5:0) z KS Taekyon Sierpc i Małgorzatę Moczydłowską (13:0) z UKS G-8 Bielany. Michał Brym pokonał: Michała Ostrajcha (5:0)z UKS Bursztyn Gdańsk i Andriusa Klemasa (7:0) Litwa. Adrian Matuszewski pokonał : Damiana Ryło (2:1) z MLKS Wikingowie Pisz i Piotra Spałka (6:2) z UKS Warrior Zgorzelec.

W klasyfikacji indywidualnej juniorów młodszych pierwsze miejsce wywalczył Dawid Obidziński w kat wag 65 kg , miejsce drugie Martyna Szkoła w kat wag 44 kg i miejsce trzecie Karolina Dworzyńska w kat wag 44 kg. Dawid Obidziński pokonał : Fabiana Grele (5:0) z UKS G-8 Bielany i Mateusza Urbaniaka (2:1) z UKS G-8 Bielany. Martyna Szkoła pokonała: Ewelinę Głowacz (11:6) z UKS Podhale Jordanów i swoją koleżankę klubową Karolinę Dworzyńską (2:1).

W turnieju brali też udział Damian Suwiński w kat wag 68 kg , Krzysztof Achciński w kat wag 53 kg , Radosław Walendziak w kat wag 41 kg, Jan Wiśniewski w kat wag 45 kg , Miłosz Trojanowski w kat wag 57kg ,Ewelina Chmielewska w kat wag 44 kg i Krzysztof Dąbrowski w kat wag 53 kg.

Najbliższe starty zawodników Promyka to Mistrzostwa Polski Juniorów w Bornym Sulinowie i Austria Open w Insbrucku .