Darmowe liczniki

Aktualności

Michał Brym i Ania Pepłowska złotymi medalistami Mistrzostw Polski

W dniach 27-29.05.2011 odbyły się w Bornym Sulinowie Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim .Do w/w zawodów zakwalifikowało się pięcioro zawodników z Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie , z których najlepiej zaprezentował się w kat wag 48 kg Michał Brym zdobywając złoty medal i tytuł Mistrza Polski .

Michał pokonał kolejno Kryspina Chojnowskiego (5:0) z AZS UWM Olsztyn , Bartłomieja Wosia (12:6 ) z ULKS Pomorze Świnoujście i w finale Adriana Zakrzewskiego (16 :2 ) z ULKS Borne Sulinowo .

Trener Radek z złotym medalistą Michałem Brymem.

Drugą medalistką tych zawodów była Anna Pepłowska która po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją wywalczyła złoty medal wśród młodzieżowców w kat wag 57 kg . Ania obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i reprezentuje barwy AZS AWF Warszawa .

Pozostałymi zawodnikami Promyka na tych zawodach byli : Natalia Maksymiuk w kat wag 55 kg (pokonała Patrycję Kozłowską z KS Sokół Kościan ) , Adrian Matuszewski w kat wag 68 kg (pokonał Olafa Korkosza z ULKS Pomorze Świnoujście ) ,Damian Suwiński w kat wag 68 kg i Wiktor Komorowski w kat wag 78 kg .

Zawodnicy Promyka wywalczyli na tych zawodach 24 punkty w ramach ogólnopolskiego systemu sportu młodzieżowego .

Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do międzynarodowego turnieju klasy A w Insbruku w Austrii .