Darmowe liczniki

Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

W dniach 27-28 października 2012r zawodnicy Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie wystartowali w dwóch turniejach: w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Łomży oraz finałach Mistrzostw Warszawy w Taekwondo Olimpijskim.

W obydwu turniejach zawodnicy Promyka drużynowo wywalczyli miejsca na podium. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików zdobyli drużynowo miejsce III, za klubami SKS Start Olsztyn i Nidzickim Klubem Taekwondo. Natomiast w finałach Mistrzostw Warszawy wywalczyli I miejsce, wyprzedzając kluby z Warszawy: UKS G-8 Bielany i Centrum Walki Warszawa. Ponadto zawodnicy Promyka wywalczyli 41 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu sportu młodzieżowego.

Zawodnicy Promyka wraz z Trenerami.

Na wyniki drużynowe składały się wyniki indywidualne poszczególnych zawodników.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików pierwsze miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Zdunek Jakub, Czapka Weronika, Wiśniewski Jakub i Oleszczuk Łucja. Natomiast w finałach Mistrzostw Warszawy na najwyższym stopniu podium stawali: Komorowski Wiktor, Grzywiński Jakub, Sarnowski Cezary, Niesłuchowski Jakub, Czapka Weronika, Borowy Artur, Oleszczuk Łucja, Czymerska Karolina, Laskowska Alicja, Stryjek Maciej, Boniakowski Piotr, Płoski Rafał i Orzechowski Kacper.

Piotr Boniakowski - I miejsce.

Jakub Grzywiński - I miejsce.

Alicja Laskowska - I miejsce.

Maciej Stryjek - I miejsce.

Najbliższymi zawodami dla zawodników Promyka będzie międzynarodowy turniej Croatia Open w Zagrzebiu w dniach 9-11.11.2012.