Darmowe liczniki

Aktualności

Bydgoszcz Cup 2013.

W dniach 19-20 kwietnia 2013 odbył się w Bydgoszczy międzynarodowy turniej „Bydgoszcz Cup” w Taekwondo Olimpijskim. Zawody mają status turnieju rankingowego Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego i rozgrywane są dla dwóch kategorii wiekowych juniorów i juniorów młodszych. W zawodach wystartowało 400 zawodników i zawodniczek z Polski, Litwy i Białorusi. Ciechanów na tych zawodach był reprezentowany przez zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk, którzy wywalczyli 5 medali.

Zawodnicy Promyka na Bydgoszcz Cup.

Medale złote zdobyli Michał Brym w kat.wag.59kg i Jakub Grzywiński w kat.wag.37kg.

Michał Brym w przerwie walki.

Michał pokonał kolejno Radosława Kęstowicza z MUKS Piętnastka Bydgoszcz (5:1), Łukasza Kozaka z UKS Szakal Poznań (8:4), Hamida Hamraewa z AZS AWF Warszawa (2:1) i w finale Marcina Pilarczyka z AZS OŚ Poznań (8:7).

Jakub Grzywiński - czerwone hogo.

Jakub w pierwszej walce pokonał Jakuba Łataja z AZS Łódź (10:1)następnie Krystiana Matuszewskiego z KS Sfinks Rydzyna (11:3) a w finale 12:6 Maxima Sadouskiego z Białorusi.

Artur Borowy wraz z Trenerem Radkiem w przerwie walki.

Medale brązowe wywalczyli junior młodszy Artur Borowy w kat.wag.53 kg, i juniorzy Wiktor Piotrowski  w kat. wag. 55kg i Jakub Wiśniewski w kat. wag. 59 kg.

Patryk Szkoła - czerwone hogo.

Medaliści Bydgoszcz Cup.

Najbliższymi zawodami dla zawodników Promyka będą eliminację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dniach 10-11 maja w Puławach.