Darmowe liczniki

Aktualności

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013.

W dniach 10-11 maja 2013 odbyła się w Puławach strefowa eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało 160 zawodników i zawodniczek w kategorii juniora młodszego, w tym ośmioro zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie, którzy zdobyli 6 medali dających awans do finałów Mistrzostw Polski, które w dniach 14-16 czerwca odbędą się w Łowiczu.

Złote medale wywalczyli Jakub Grzywiński w kat.wag. 37 kg i Czarek Sarnowski w kat.wag. 49 kg.

Od lewej: Czarek Sarnowski i Jakub Grzywiński.

Jakub Grzywiński pokonał kolejno: Macieja Kapustę (11:1) z UKS Andros Puławy, Jakuba Sobczuka (6:2) z UKS Mechanik Zamość i Piotra Myślińskiego (9:3) z Nidzickiego Klubu Taekwondo.

Czarek Sarnowski pokonał: Mateusza Wrzosa (12:1) z SKS Start Olsztyn, Tomasza Bartnickiego (KO) z SKS Start Olsztyn, Andrzeja Piętkę (1:0) z AZS OŚ Olsztyn i Aleksandra Bartkowskiego (8:1) z AZS UWM Olsztyn.

Srebrne medale wywalczyli Patryk Szkoła w kat.wag. 61 kg i Anna Walendziak w kat.wag. 37 kg.

Patryk Szkoła pokonał: Szymona Lisieckiego (19:5) z GKS Spartakus Giżycko i Witolda Pietrzaka (9:3) z AZS Łódź.

Anna Walendziak pokonała: Sarę Ruchniewicz (12:0) z UKS Andros Puławy i Luizę Kobus (9:7) z GKS Spartakus Gizycko.

Brązowe medale wywalczyli: Weronika Czapka w kat.wag. 51 kg i Jakub Zdunek w kat.wag.45 kg.

Weronika Czapka pokonała: Annę Sokołowicz (7:1) z AZS UWM Olsztyn i Klaudię Jagnyziak (11:4) z Centrum Walki Warszawa.

Jakub Zdunek pokonał: Bartosza Koczela (11:0) z KKT Tygrys Kętrzyn.

Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do Mistrzostw Polski Juniorów, które w dniach 17-19 maja odbędą się w Bornym Sulinowie.