Aktualności
Mistrzostwa Ciechanowa w Taekwondo Olimpijskim
25 października odbyły się Mistrzostwa Ciechanowa w Taekwondo Olimpijskim. Zawody rozegrane zostały w hali sportowej Miejskiego Zespołu szkół nr.1 w Ciechanowie, a patronat nad nimi objął Prezydent Miasta Ciechanów Waldemar Wardziński. W zawodach wystartowało 198 zawodników i zawodniczek w wieku od 6 do 12 lat.
Rozgrzewka przed zawodami.
Wyniki:
Rocznik 2008
Konkurencja nare chagi:
1 miejsce – Katarzyna Płoska – SP nr. 6 Ciechanów
2 miejsce - Oliwia Mossakowska - SP nr .3 Ciechanów
3 miejsce - Anna Rybicka – SP nr.3 Ciechanów
1 miejsce - Andrzej Dubrownik – SP nr. 7 Ciechanów
2 miejsce - Marcin Tomaszewski – SP nr. Ciechanów
3 miejsce - Bartłomiej Osowiecki – SP w Sońsku
Konkurencja ap nopi chagi:
1 miejsce – Katarzyna Płoska – SP nr. 6 Ciechanów
2 miejsce – Karolina Andrzejczyk – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Oliwia Mossakowska – SP nr. 3 Ciechanów
1 miejsce – Andrzej Dubrownik – SP nr. 7 Ciechanów
2 miejsce – Jakub Zajkowski – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Bartłomiej Osowiecki – SP w Sońsku
Konkurencja gibkościowa:
1 miejsce – Karolina Andrzejczyk – SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce – Anna Rybicka – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Oliwia Mossakowska – Sp nr. 3 Ciechanów
1 miejsce – Bartłomiej Osowiecki – SP w Sońsku
2 miejsce – Andrzej Dubrownik – SP nr. 7 Ciechanów
3 miejsce – Marcin Tomaszewski – SP nr. Ciechanów
Rocznik 2007
Konkurencja nare chagi:
1 miejsce – Patrycja Maruszewska – SP nr. 7 Ciechanów
2 miejsce – Alicja Wiśniewska – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Aneta Sobiepanek – SP w Sońsku
1 miejsce – Jakub Lisowski – SP nr. 7 Ciechanów
2 miejsce – Paweł Sochaczewski – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Jakub Zielonkowski – SP nr.3 Ciechanów
Konkurencja ap nopi chagi:
1 miejsce – Aneta Sobiepanek – SP w Sońsku
2 miejsce – Hanna Zawadzka – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Wiktoria Butryn – SP nr. 3 Ciechanów
1 miejsce – Jakub Lisowski – SP nr. 7 Ciechanów
2 miejsce – Szymon Grzywiński – SP nr. 7 Ciechanów
3 miejsce – Michał Szwejk – SP nr. 3 Ciechanów
Konkurencja gibkościowa:
1 miejsce – Agata Kozłowska – SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce – Aneta Sobiepanek – SP w Sońsku
3 miejsce – Alicja Wiśniewska – SP nr.3 Ciechanów
1 miejsce – Tymon Wodowski – SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce – Paweł Sochaczewski – SP nr.3 Ciechanów
3 miejsce – Jakub Lisowski – SP nr. 7 Ciechanów
Rocznik 2006
Konkurencja nare chagi:
1 miejsce – Julia Sokołowska – SP w Sońsku
2 miejsce – Julia Rębowska – SP nr.3 Ciechanów
3 miejsce – Magda Falęta – SP nr.7 Ciechanów
1 miejsce – Adam Rybicki –SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce - Jakub Mossakowski – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Rafał Kamiński – SP Ciechanów
Konkurencja ap nopi chagi:
1 miejsce – Alicja Mossakowska – SP nr.3 Ciechanów
2 miejsce – Julia Sokołowska – SP w Sońsku
3 miejsce – Julia Rębowska – SP nr. 3 Ciechanów
1 miejsce – Franciszek Losz – SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce – Adam Rybicki – SP nr.3 Ciechanów
3 miejsce – Jakub Mossakowki – SP nr. 3 Ciechanów
Konkurencja gibkościowa:
1 miejsce - Alicja Mossakowska – SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce - Julia Sokołowska – SP w Sońsku
3 miejsce - Magda Falęta – SP nr. 7 Ciechanów
1 miejsce – Rafał Kamiński – SP nr. Ciechanów
2 miejsce – Adam Rybicki – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Franciszek Losz – SP nr.3 Ciechanów
Rocznik 2005
Konkurencja nare chagi:
1 miejsce - Julia Chodkowska- SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce – Maja Wiśniewska – SP nr.3 Ciechanów
3 miejsce – Wiktoria Grabowska –SP nr.7 Ciechanów
1 miejsce – Rafał Płoski – SP nr.6 Ciechanów
2 miejsce – Bartosz Kłoszewski – SP nr.3 Ciechanów
3 miejsce – Bartosz Skotnicki – SP nr. 3 Ciechanów
Konkurencja ap nopi chagi:
1 miejsce – Maja Wiśniewska – SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce – Julia Chodkowska – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Oliwia Cichmińska – SP nr. 3 Ciechanów
1 miejsce – Bartosz Skotnicki – SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce – Bartosz Pawłowski – SP nr.3 Ciechanów
3 miejsce – Jan Niemas – SP nr. 7 Ciechanów
Konkurencja gibkościowa:
1 miejsce – Julia Chodkowska – SP nr.3 Ciechanów
2 miejsce – Wiktoria Grabowska – SP nr. 7 Ciechanów
3 miejsce – Maja Wiśniewska – SP nr. 3 Ciechanów
1 miejsce – Adam Trętowski – SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce – Jakub Sochaczewski – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Bartosz Kłoszewski – SP nr. 3 Ciechanów
Konkurencja poomsae:
1 miejsce – Julia Chodkowska – SP nr.3 Ciechanów
2 miejsce – Maja Wiśniewska – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce – Oliwia Cichmińska – SP nr.3 Ciechanów
1 miejsce – Oskar Tekliński – SP nr.3 Ciechanów
2 miejsce – Adam Trętowski – SP nr.3 Ciechanów
3 miejsce – Bartosz Modzelewski – SP nr. 3 Ciechanów
Konkurencja nare chagi:
1 miejsce – Oliwia Sabalska – SP nr.3 Ciechanów
2 miejsce – Alicja Laskowska – SP nr.4 Ciechanów
3 miejsce – Daria Jurkiewicz – SP nr.7 Ciechanów
1 miejsce – Maciej Stryjek – SP nr.4 Ciechanów
2 miejsce – Maciej Wróblewski – SP STO Ciechanów
3 miejsce – Jakub Granoszewski – SP nr.5 Ciechanów
Konkurencja ap nopi chagi:
1 miejsce - Alicja Laskowska – SP nr.4 Ciechanów
2 miejsce - Oliwia Sabalska – SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce - Marta Płoska – SP nr. 6 Ciechanów
1 miejsce - Maciej Stryjek – SP nr.4 Ciechanów
2 miejsce - Piotr Kozłowski – SP nr.3 Ciechanów
3 miejsce - Jakub Granoszewski – SP nr. 5 Ciechanów
Konkurencja gibkościowa:
1 miejsce - Alicja Laskowska – SP nr. 4 Ciechanów
2 miejsce - Marta Płoska – SP nr.6 Ciechanów
3 miejsce - Kinga Ulatowska – SP nr. 3 Ciechanów
1 miejsce – Krzysztof Dobrzyński – SP nr.7 Ciechanów
2 miejsce – Maciej Wróblewski – SP STO Ciechanów
3 miejsce – Jakub Granoszewski – SP nr.5 Ciechanów
Konkurencja poomsae:
1 miejsce - Alicja Laskowska – SP nr. 4 Ciechanów
2 miejsce - Marta Płoska – SP nr. 6 Ciechanów
3 miejsce - Marta Kwiatkowska – SP nr.4 Ciechanów
1 miejsce - Maciej Stryjek – SP nr.4 Ciechanów
2 miejsce - Jakub Granoszewski – SP nr. 5 Ciechanów
3 miejsce - Piotr Kozłowski – SP nr. 3 Ciechanów
Najwszechstroniejszymi zawodnikami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali: Katarzyna Płoska, Andrzej Dubrownik, Aneta Sobiepanek, Jakub Lisowski, Julia Sokołowska, Adam Rybicki, Julia Chodkowska, Adam Trętowski, Alicja Laskowska i Maciej Stryjek.