Aktualności
Mistrzostwa Ciechanowa Dzieci w Taekwondo Olimpijskim
13 kwietnia 2013 odbyły się w Miejskim Zespole Szkół nr.1 w Ciechanowie, Mistrzostwa Ciechanowa Dzieci w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju wystartowało 176 uczniów szkół podstawowych i przedszkoli. Każdy zawodnik mógł wystartować w trzech konkurencjach sprawnościowych: dollyo chagi, ap nopi chagi i czirugi. Uczniowie szkół podstawowych klasyfikowani byli indywidualnie i drużynowo, natomiast przedszkola tylko drużynowo. Organizatorem turnieju było Miejskie Ognisko TKKF Promyk w Ciechanowie, a sponsorami Urząd Miasta Ciechanów, firmy Kosbud, Farmal, Ceresit, Cyber -Tech oraz hurtownia Sawa.
Wyniki końcowe Szkoły Podstawowe:
Chłopcy – 8 lat
-konkurencja dollyo chagi
1 miejsce Pawłowski Bartosz - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Płoski Rafał - SP nr. 6 Ciechanów
3 miejsce Trentowski Adam - SP nr. 3 Ciechanów
-konkurencja ap nopi chagi
1 miejsce Kiełkiewicz Kamil - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Tekliński Oskar - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Płoski Rafał - SP nr. 6 Ciechanów
-konkurencja czirugi
1 miejsce Płoski Rafał - SP nr. 6 Ciechanów
2 miejsce Trentowski Adam - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Modzelewski Bartosz - SP nr. 3 Ciechanów
Chłopcy - 9 lat
-konkurencja dollyo chagi
1 miejsce Orzechowski Kacper - STO Ciechanów
2 miejsce Wróblewski Maciej - STO Ciechanów
3 miejsce Granoszewski Jakub - SP nr. 5 Ciechanów
-konkurencja ap nopi chagi
1 miejsce Granoszewski Jakub - SP nr. 5 Ciechanów
2 miejsce Wargocki Gabriel - SP Gorysze
3 miejsce Wróblewski Maciej - STO Ciechanów
-konkurencja czirugi
1 miejsce Wargocki Gabriel - SP Gorysze
2 miejsce Granoszewski Jakub - SP nr. 5 Ciechanów
3 miejsce Orzechowski Kacper - STO Ciechanów
Chłopcy – 10-11 lat
-konkurencja dollyo chagi
1 miejsce Leszczyński Tomasz - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Boniakowski Piotr - SP nr. 5 Ciechanów
3 miejsce Stryjek Maciej - SP nr. 4 Ciechanów
-konkurencja ap nopi chagi
1 miejsce Stryjek Maciej - SP nr. 4 Ciechanów
2 miejsce Czyżykowski Filip - STO Ciechanów
3 miejsce Boniakowski Piotr - SP nr. 5 Ciechanów
-konkurencja czirugi
1 miejsce Włosiński Damian - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Czyżykowski Filip - STO Ciechanów
3 miejsce Czajkowski Dominik - SP Gorysze
Chłopcy - 12-13 lat
-konkurencja dollyo chagi
1 miejsce Borowy Artur - SP nr. 7 Ciechanów
2 miejsce Wiśniewski Jakub - SP nr. 6 Ciechanów
3 miejsce Niesłuchowski Jakub - SP Sońsk
-konkurencja ap nopi chagi
1 miejsce Borowy Artur - SP nr. 7 Ciechanów
2 miejsce Niesłuchowski Jakub - SP Sońsk
3 miejsce Wiśniewski Jakub - SP nr. 6 Ciechanów
-konkurencja czirugi
1 miejsce Niesłuchowski Jakub - SP Sońsk
2 miejsce Czaczyk Jakub - SP nr. 5 Ciechanów
3 miejsce Borowy Artur - SP nr. 7 Ciechanów
Dziewczęta - 9 lat
-konkurencja dollyo chagi
1 miejsce Raszyńska Oliwia - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Oleszczuk Emilia - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Achcińska Weronika - SP nr. 3 Ciechanów
-konkurencja ap nopi chagi
1 miejsce Achcińska Weronika - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Włosińska Amelia - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Urbańska Dominika - SP nr. 3 Ciechanów
-konkurencja czirugi
1 miejsce Krajewska Maja - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Salomon Alicja - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Włosińska Amelia - SP nr. 3 Ciechanów
Konkurencja czirugi.
Dziewczęta - 10-11 lat
-konkurencja dollyo chagi
1 miejsce Laskowska Alicja - SP nr. 5 Ciechanów
2 miejsce Kwiatkowska Marta - SP nr. 4 Ciechanów
3 miejsce Płoska Marta - SP nr. 6 Ciechanów
-konkurencja ap nopi chagi
1 miejsce Laskowska Alicja - SP nr. 5 Ciechanów
2 miejsce Sabalska Oliwia - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Modzelewska Paulina - SP nr. 3 Ciechanów
-konkurencja czirugi
1 miejsce Milczarek Maja - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Laskowska Alicja - SP nr. 5 Ciechanów
3 miejsce Sabalska Oliwia - SP nr. 3 Ciechanów
Konkurencja dollyo chagi.
Dziewczeta - 12-13 lat
-konkurencja dollyo chagi
1 miejsce Kołakowska Natalia - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Oleszczuk Łucja - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Czymerska Karolina - SP nr. 3 Ciechanów
-konkurencja ap nopi chagi
1 miejsce Narolska Natalia - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Oleszczuk Łucja - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Pytel Adrianna - SP nr. 3 Ciechanów
-konkurencja czirugi
1 miejsce Pytel Adrianna - SP nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Narolska Natalia - SP nr. 3 Ciechanów
3 miejsce Oleszczuk Łucja - SP nr. 3 Ciechanów
Klasyfikacja Drużynowa Szkoły Podstawowe:
1 miejsce Szkoła Podstawowa nr. 3 Ciechanów
2 miejsce Szkoła Podstawowa nr. 5 Ciechanów
3 miejsce Szkoła Podstawowa nr. 6 Ciechanów
4 miejsce Szkoła Podstawowa STO Ciechanów
5 miejsce Szkoła Podstawowa nr. 7 Ciechanów
6-8 miejsce Szkoła Podstawowa nr. 4 Ciechanów
6-8 miejsce Szkoła Podstawowa w Goryszach
6-8 miejsce Szkoła Podstawowa w Sońsku
Klasyfikacja Drużynowa - Przedszkola:
1 miejsce Przedszkole nr. 6 w Ciechanowie
2 miejsce Przedszkole nr. 1 w Ciechanowie
3 miejsce Przedszkole nr. 3 w Ciechanowie
4 miejsce Przedszkole nr. 5 w Ciechanowie
5 miejsce Przedszkole nr. 4 w Ciechanowie
6 miejsce Przedszkole nr. 8 w Ciechanowie
7 miejsce Przedszkole Akademia Krasnoludków Ciechanowie
8 miejsce Przedszkole nr. 10 w Ciechanowie
9 miejsce Przedszkole przy SP nr. 3 w Ciechanowie
10 miejsce Przedszkole w Gołotczyźnie